Devas TUBE oval yapısı ile en küçük merdiven boşluklarına kolayca uygulanır. Şaft ihtiyacı olmayan Tube 21 m seyir ve 7 durağa kadar güvenle uygulanır. Oval cam kapıları ve yuvarlak cam kabini ile evlerinizde aydınlık ve ferah ortamlar yaratır.

En iyi dış mekan ev tipi asansör çözümleri sunmak için tüp asansörü polyester dış cephe fırın boya ile üretilmektedir. Polikarbon Cam ve ısı yalıtımlı sandviç kaplamalar ve renk seçenekleri ile özelleştirilebilir tüp asansör binalarınızın iç tasarımını tamamlar. Farklı çap ve seyir ölçüleri ile her mekana özel tasarlanır. Tube vvvf elektrik sürüş sistemi ile konforlu ve güvenli bir sürüşü garanti eder.

Her mekana kolayca kurulabilen, kullanımı basit, hareket kabiliyeti yüksek asansörlerimiz dünyanın her yerinde kullanılmaktadır. Çeyrek asırlık tecrübemizle panoramik görünümü şık ve modern çizgileri ile evlerinizde geleneksel asansör modelleri dışında kusursuz oval hatları ve yuvarlak yapısı ile en küçük asansör arayanların gözdesidir.

Tüm ihtiyaçlarınıza uygun ürünü sunmak için tasarladığımız yuvarlak tip, keskin hatlar içermeyen kulesi, istediğiniz renk ve kaplamaları ile oval tip tüp asansörleri bina içinden ve bina dışından asansör uygulamalarında kullanılır. Modüler üretim teknolojisi silim yapısı ve özelleştirilebilir tasarım seçenekleri ile şafttan cam kapılara, dış cephe oval cam kaplamaları ve renklerine kadar 3 dil sesli anons sistemi ile tüp asansörünüzün nasıl görünmesini istediğinizi seçebilirsiniz.

Yumuşak kalkış ve duruşu ile tasarladığımız ev elektriği ile çalışan oval tüp asansörleri sessiz ve konforludur. DEVAS & TUBE ASANSÖR enerji kesilmelerinde otomatik devreye giren ups kurtarma sistemi ve sesli anons sistemi VSR ses asistanı standarttır. Küçük asansör ihtiyaçlarınız için en modern çözümdür.