Neden Alya Merdiven Asansörü Seçmelisiniz?

Devas arge ve ürge teknolojileri kapsamında alanında uzman proje ve tasarım mühendislerimiz tarafından üretimini yaptığımız ALYA merdiven asansörü sürekli gelişen teknoloji ile güncel tutup geliştiriyoruz.
Mobil uygulaması ile uzaktan erişim!
Mobil uygulaması ile android uyumlu cep telefonları üzerinden basit ve kullanışlı arayüz uygulaması asansörünüzün tüm parametrelerini değiştirip tüm hata ve arızaları görebilirsiniz.
VSR akıllı asistan!
Sadece Devas Merdiven Asansörlerinde bulunan VSR akıllı ses asistanı ile tüm hareketlerini ve oluşan arıza ile hataları sesli anons eden özellikler ile donatılmıştır. Devas Platform Asansör!
Kesintisiz hizmet!
Alya merdiven asansörü raylar üzerinde bulunan benzersiz bir bakır bara enerji hattı ile 24 Vdc elektriğini raylar üzerinden alır ve trafiği çok olan uzun seyir mesafeleri için kesintisiz bir hizmet sağlar. Devas Eğimli Merdiven Asansörü!
Enerji hattı

10 m ve üzeri seyir mesafesi söz konusu olduğunda ray üzerindeki bakır baralardan aldığı 24 V enerji ile yoğun trafiği olan alanlarda kullanabileceğiniz mükemmel merdiven asansörü’dür.

Kullanım alanları

Düz basamaklar için geliştirilmiş Alya dubleks ve triplex daireler, müstakil evler, showroomlar, özel ve kamusal alanlar ile uçak erişim lifti için uygundur. Dış mekan için epoksi boyalı alüminyum ray ile üretilir.

Taşıma kapasitesi

Max tırmanma açısında 225 Kg taşıma kapasitesi ve standart 7cm/sn hız isteğe bağlı 14cm/sn 2 farklı hız seçeneği, katlanabilir platform üzeri koltuğu gibi opsiyonel seçenekleri ile modern platform asansörler.

Devas uzman mühendis kadrosu ile geniş bir ürün yelpazesi sunarak yıllık 3,000  merdiven asansörü üretir!

Taksitli Satın Alabilirsiniz!
Yedek parça her zaman elinizin altında

Dünya çapında, ev ve engelli asansör sistemleri ve merdiven asansörü için Devas’ın orijinal yedek parçalarının çoğu, bir ürünün üretilmesinden sonra on yıla kadar üretilir.

En doğru ürün için proje desteği isteyin

Potansiyel olarak ev işyeri  ve yapılarınızda katlar arası ulaşım için çözüm mü arıyorsunuz? Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız, size özel uzmanı bulmak için geri arama formu kullanın.

Dünyada çapında binlerce başarılı projeler

Projenizin büyüklüğü veya karmaşıklığı ne olursa olsun, bizimle yada iş ortaklarımızla her zaman güvenli taraftasınız tıpkı son 30 yıldır birçok memnun müşteri de olduğu gibi.

Devas Merdiven Asansörü Sistemleri.

Platform giriş ve çıkışlarında basamakları aydınlatan akım kontrollü led aydınlatması, motor akımını sınırlayan driver ünitesi ve manyetik fren sürüş sistemi ile %30 enerji tasarrufu sağlar. Platform üzerinde veya altında yolcu varken platform açma ve kapama işlemi yapılsa dahi özel geliştirilen mekatronik disk sistemi ile asla platform katlanmaz veya açılmaz.

Fabrikadan size aracısız satış. Kamu destek & Vergi muafiyeti!

DEVAS & Katlanabilir Merdiven Asansörü için bütçe konusunda kamu teşvik ve desteklerinden yararlanmanız için sizleri yönlendiriyoruz. Tüm aracıları ve oluşturduğu maliyetleri ortadan kaldırıyoruz.
Sevdikleriniz için güvenilir ürünler seçin!