Devas GL400 kapalı tip dikey engelli asansörü.

gl400 engelli asansörü

Sonsuz Vida Milli Asansör Sistemleri

Tek üretici olan güvenli sonsuz vida milli imalat hattı ile DEVAS sonsuz vidalı milli engelli asansör sistemleri; geliştirilmiş çelik kovan sistemi, 16 kalay bronz emniyet ve taşıyıcı somunlu, çok kanallı triger kayış sistemi ile ses ve sarsıntı oluşturmaz.

ŞİMDİ SATIN AL
devas dikey engelli asansörü

Dış Cephe Engelli Asansörü

Outdoor konseptinde en iyi engelli erişim çözümleri sunmak için anti korozyona karşı polyester dış cephe fırın boya ile üretilmektedir. IP67 kilit sistemi ile donatılmış, -40 ° ile +45 ° C sıcaklık toleransında çalışmaya uygun üretilmektedir.

ŞİMDİ SATIN AL
bina dışı asansör sistemleri

Bina Dışı Asansör Sistemleri

2 katlı villa tipi yapılarınız dahil bina dışından asansör ve apartman asansörü olarak dış cephe uygulamalarına da uygundur. Dış cepheye kurulabilen engelli asansörü, bir alandaki insanları katlar arası taşıyan en modern ulaşım aracıdır.

ŞİMDİ SATIN AL

Dış Mekan Engelli Asansörü

Benzersiz model ve özel üretim teknikleri ile her yapıya ve bütçeye uygun dış mekan engelli asansörü tasarım, imalat ve kusursuz montajı ile başlayan süreç farklı bakım ve servis paketlerimiz ile geniş bir servis ağı sunan Devas asansör garantisi ile sunulur.

ŞİMDİ SATIN AL
daire için asansör sistemleri

Daire İçin Asansör Sistemleri

Devas engelli asansörleri dışı küçük içi büyük ruhsat gerektirmeyen asansörler ile tanışmak için doğru adrestesiniz. Evinizin dekorunu değiştirmeden minimum inşaat masrafı ile kuyu çukuru maliyetleri ve evlerinizde alandan tasarruf etmenizi sağlar.

ŞİMDİ SATIN AL
bina için asansör sistemleri

Bina İçin Asansör Sistemleri

Özel tasarımlarımız ile isteğe bağlı binlerce renk seçenekleri antibakteriyel pvc, halı veya ahşap tabanı, hight glass led aydınlatmalı tavanı ve tümleşik brail alfabeli buton takımı ile cam kaplamaları yapılarınızın aksesuarlarına uyum sağlar.

ŞİMDİ SATIN AL
yaşlı engelli asansörü

Yaşlı Engelli Asansörü

Tüm ihtiyaçlarınıza uygun ürünü sunmak için tasarladığımız kapalı tip engelli asansörleri bina içi ve bina dışı asansör uygulamalarında kullanılır. Özel mülk ve kamusal alanlar için ideal olan üretim ve kurulum için en son endüstri standartlarınızı karşılar.

ŞİMDİ SATIN AL
yaşlı engelli asansörü

Yaşlı Engelli Asansörü

Tüm ihtiyaçlarınıza uygun ürünü sunmak için tasarladığımız kapalı tip engelli asansörleri bina içi ve bina dışı asansör uygulamalarında kullanılır. Özel mülk ve kamusal alanlar için ideal olan üretim ve kurulum için en son endüstri standartlarınızı karşılar.

ŞİMDİ SATIN AL

Açık Tip Engelli Asansörü

Açık engelli platform asansörü İnşaat aşamasında yada projesinde asansör kuyusu ve kuyu dibi olmayan müstakil evler, teras katlar, showroom ve müzeler, kamusal alanlar, dublex ve triplex villa tipi yapılarda uygulanmak üzere tasarlanmış mükemmel asansördür. Okul, camii, otel, rehabilitasyon merkezleri, mağazalar ve kurulum alanı dar olan her yerde kullanılabilmektedir. Dış Mekan Açık Engelli Platformları düşük maliyeti ve az yer kaplaması sebebiyle müşterilerimizin en çok tercih ettiği üründür. İç mekan ve dış mekanda rahatlıkla uygulanabilen Vidalı açık engelli platformu ve Hidrolik Açık engelli Platformları , AISI 304 Kalite paslanmaz krom kaplamasıyla nem, yağmur, kar ve rutubetten etkilenmez. Sonsuz vida ve Hidrolik olması sebebiyle sessiz ve uzun ömürlüdür. Size en uygun Açık Engelli Platformu fiyatı için sitemiz üzerinden online müşteri danışmanlarımızla iletişim kurabilirsiniz. Devas engelli sistemleri Güvenebileceğiniz Mühendislik.

ŞİMDİ SATIN AL

Engelli Asansörü Kayseri

Engelli kişiler için tasarlansa da bebek arabalı küçük çocuklu aileler, hasta yaşlı veya yürüme zorluğu çeken bireyler ile geçici rahatsızlıkları olan ailelerin daha iyi bir yaşam sürmeleri için %92,7 yerlilik oranı ile Devas Kayseri Engelli Asansör Sistemleri tarafından geliştirilip üretilen tekerlekli sandalyeler için uygun hidrolik tahrik ve sonsuz vida milli asansörler en iyi ve en modern makinelerdir. Tüm ihtiyaçlarınıza uygun ürünü sunmak için kendinden destekli modüler ince shaft sistemi ile tasarladığımız kapalı tip engelli asansörleri hidrolik sürüş sistemi veya sonsuz vida tahrik sistemi ile üretilir. Vidalı pompalar, dalma motor ve çift hızlı yumuşak kalkış ve duruş özelliğine sahip hidrolik üniteler güvenli ve konforlu bir seyahat sağlar. Dış mekan engelli asansörü outdoor konseptinde en iyi dış cephe engelli erişim çözümleri sunmak için anti korozyona karşı polyester dış cephe fırın boya ile üretilmektedir.

ŞİMDİ SATIN AL

Yapılarınız da fark yaratacak Engelli Asansör Sistemleri!

Doğru tasarım ile başlayan projeleriniz yapılarınız için mükemmel asansörlere dönüşür. Soft çizgileri kullanım kolaylığı pratik montajı ve minimum inşaat masrafı ile en ekonomik asansör modelidir.
Engelli Asansörü İçin En Doğru Adres!